Oznam

Oznam od 12.4.2021

Každý, kto vstupuje do priestorov MŠ, vie sa preukázať negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testu, alebo výnimkou z testovania (14 dní po podaní druhej očkovacej látky, prekonanie ochorenia pred nie viac ako troma mesiacmi a iné).

Test je platný 7 kalendárnych dní podľa aktuálnych pravidiel COVID AUTOMATU a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa.

Riaditeľ školy alebo školského zariadenia alebo ním poverený zamestnanec overuje splnenie podmienky negatívneho výsledku testu hlavne prostredníctvom príslušného čestného vyhlásenia.

Čestné vyhlásenie je k dispozícii, na webovej stránke školy, v riaditeľni a jednotlivých triedach MŠ.

Prevádzka školy je naďalej bez zmien od 6.30 hod. do 16.30 hod.