Obnovenie prevádzky

Prevádzka školy bude obnovená dňa 15.3.2021 (pondelok) v čase od 6:30 do 16:30 hod. za sprísnených hygienických opatrení (RF – dieťa s akýmkoľvek náznakom choroby bude z MŠ vylúčené).
Prevádzka je spustená pre deti zamestnaných rodičov, ktorí nemajú možnosť pracovať z domu.
Pri nástupe dieťaťa do MŠ potrebuje rodič: negatívny výsledok testu (nie starší ako 7 dní), potvrdenie o prekonaní COVID-19, iná výnimka z testovania (stačí formou SMS), čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti, ktoré máte k dispozícii na webovej stránke školy, prípadne ho vyplníte a podpíšete pri odovzdaní dieťaťa.
Deti, ktoré nastúpia po absolvovaní karantény a prekonaní choroby (karanténa sa vzťahuje na všetky deti, ktoré boli prítomné v MŠ od 15.2. do 19.2.2021), potrebujú potvrdenie od lekára!!!
Z dôvodu zamedzenia ďalšieho šírenia koronavírusu, žiadame všetky osoby vstupujúce do priestorov MŠ, aby sa v budove zdržiavali čo najkratší čas a dodržiavali všetky hygienické opatrenia (respirátory, dezinfekcia rúk, odstup).