Oznam AJ

Vážení rodičia,

keďže hodiny anglického jazyka pre Vaše deti boli kvôli zátvoru škôl do odvolania pozastavené, ponúkame Vám možnosť, ako by mohli napredovať ďalej v tom, čo už vedia.

Rodičia, ktorí nahlásili svoje deti na angličtinu môžu využiť možnosť online hodín angličtiny – cez Skype so svojou lektorkou.

Lektorka je pripravená a teší sa na detičky.

Online hodiny by prebiehali nasledovnou formou: dvakrát týždenne by Vám lektorka posielala nahraté video, ktoré by si deti spolu s rodičmi pozerali.

Zároveň navrhujeme: každý druhý týždeň by bola lektorka k dispozícii online cez Skype, kde by boli detičky rozdelené do menších skupín s konkrétnym časom a mohli by si naživo pretrénovať spolu s lektorkou to, čo si počúvali na nahratých videách.

Veríme, že ak by aj začiatky boli trochu neisté, určite by sme si postupne našli tú správnu cestu, ako u detí udržať vedomosti z angličtiny a nedovoliť aby to, čo už vedia, zabudli. Je dosť možné, že nás neminie až polročná pauza.

V prípade záujmu, prosím kontaktujte priamo jazykovú školu EnPAL:

<mailto:enpal@enpal.sk> enpal@enpal.sk

resp. na tel. čísle: 0905292009

Tešíme sa na spoluprácu.

Tím jazykovej školy EnPal s.r.o.